Wybierz swój samochód

O nas

StopTech i Centric Parts oferują szeroki wybór zamienników tarcz hamulcowych, klocków hamulcowych oraz innych części układu hamulcowego.

Tarcze StopTech zapewniają poprawione chłodzenie oraz osiągi równe bądź przewyższające specyfikacje fabryczną, dzięki wielu innowacyjnym szczegółom technicznym, które dają rezultat w postaci hamowania o najwyższej skuteczności.

Klocki StopTech Street (do pojazdów pracujących z dużym obciążeniem) oraz StopTech Sport (do zastosowań wyścigowych) można dobrać zarówno do zacisków seryjnych jak i zestawów StopTech Big Brake. Wybór odpowiedniej mieszanki do danego zastosowania jest istotny w optymalizacji skuteczności i powtarzalności działania układu hamulcowego.

Zespół inżynierów firmy Centric starannie dobiera i testuje składniki mieszanki w celu zapewnienia odpowiedniej skuteczności hamowania przez cały okres użytkowania klocka. Centric jest liderem rynku zamienników klocków hamulcowych. Posiada trzy hamownie oraz przeprowadza testy drogowe.

Dla pojazdów wyścigowych nie poruszających się po drogach publicznych StopTech opracowuje oddzielną linię mieszanek klocków hamulcowych, które biorą pod uwagę takie parametry jak typ pojazdu, zacisku i warunki wyścigowe. Odpowiednia procedura docierania, pozwalająca na uzyskanie optymalnej skuteczności, jest krytyczna w przypadku każdego rodzaju klocków.

StopTech Polska (American Pads And Brakes sp. z o.o.) to wyłączny dystrybutor produktów StopTech oraz Centric Parts na Polskę.