Komunikat dot. aktualnej sytuacji produktów marek Stoptech i Centric Parts

Lista produktów producenta: Endless

Firma Endless powstała w Japonii w 1986 roku. Założycielem jest Isao Hanazato, doświadczony kierowca wyścigowy, który w oparciu o własne doświadczenia wyścigowe, postanowił dostarczyć klocki hamulcowe spełniające ekstremalnym wymaganiom wyścigów samochodowych.

Firma Endless powstała w Japonii w 1986 roku. Założycielem jest Isao Hanazato, doświadczony kierowca wyścigowy, który w oparciu o własne doświadczenia, postanowił dostarczyć klocki hamulcowe spełniające ekstremalnym wymaganiom wyścigów samochodowych.


Celem firmy Endless jest stworzenie dobrze wyważonego układu hamulcowego o doskonałych osiągach. W rezultacie na początku lat 90. firma zaczęła opracowywać tarcze hamulcowe, a także płyn hamulcowy przekraczający wszelkie specyfikacje DOT. W ostatnich latach wprowadzono również własne 4- i 6-tłokowe zaciski, które sprawdziły się w japońskiej serii GT.


Cały rozwój i produkcja odbywa się wewnętrznie, aby zachować pełną kontrolę nad końcową jakością produktu. Potwierdzeniem wysokiej pozycji firmy w świecie motorsportu jest status oficjalnego dostawcy hamulców i bliska współpraca z czołowymi zespołami wyścigowymi, w tym wielokrotnym mistrzem świata Formuły 1, Mercedes AMG Petronas Formula 1 Team.

Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Płatności obsługują
Nasz partner logistyczny