PFC Brakes PFC Brakes

Układy hamulcowe bez kompromisów

PFC Brakes (dawniej Performance Friction) to amerykańska firma z Clover w Południowej Karolinie, która produkuje wysokiej jakości hamulce do sportowej jazdy po drogach i torach wyścigowych. Podstawowymi produktami są zaciski, tarcze, klocki i płyn hamulcowy mające zastosowanie w samochodach sportowych takich jak BMW M3, Nissan GTR, Porsche 911 i innych.

Układy hamulcowe bez kompromisów


PFC Brakes (dawniej Performance Friction) to amerykańska firma z Clover w Południowej Karolinie, która produkuje wysokiej jakości hamulce do sportowej jazdy po drogach i torach wyścigowych. Podstawowymi produktami są zaciski, tarcze, klocki i płyn hamulcowy mające zastosowanie w samochodach sportowych takich jak BMW M3, Nissan GTR, Porsche 911 i innych.


Tarze hamulcowe PFC są odlewane i produkowane w USA zgodnie z najwyższymi standardami. Świadectwem jakości i wydajności produktów PFC jest montaż fabryczny w wielu samochodach wyścigowych.


Zaciski PFC Motorsport oferują najlepsze materiały i wzory dostępne na rynku. Każdy zacisk jest zoptymalizowany pod kątem maksymalnej sztywności, przy jednoczesnym zachowaniu jak najniższej wagi. Każdy zacisk jest wyposażony w dekielki tłoków i ceramiczne izolatory, które zmniejszają przenikanie ciepła do korpusu zacisku i płynu hamulcowego - aby zapewnić spójne wyczucie pedału.

Więcej
Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów
Płatności obsługują
Partner logistyczny