Hawk Performance Hawk Performance

Bez względu na to, czym jeździsz, Hawk ma sprawdzoną technologię, której potrzebujesz

Hawk Performance oferuje szeroką gamę klocków hamulcowych do jazdy po drogach publicznych, na torze i do sportów motorowych – zaprojektowanych, skonstruowanych i wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych. Hawk produkuje mieszanki odpowiednie do wszystkich zastosowań, od niskopyłowych, cichych i szybkich klocków ulicznych, aż po mieszanki wyścigowe o wysokich osiągach, zdolne do pracy w najbardziej ekstremalnych warunkach sportów motorowych i wytrzymałościowych.

Bez względu na to, czym jeździsz, Hawk ma sprawdzoną technologię, której potrzebujesz


Hawk Performance oferuje szeroką gamę klocków hamulcowych do jazdy po drogach publicznych, na torze i do sportów motorowych – zaprojektowanych, skonstruowanych i wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych. Hawk produkuje mieszanki odpowiednie do wszystkich zastosowań, od niskopyłowych, cichych i szybkich klocków ulicznych, aż po mieszanki wyścigowe o wysokich osiągach, zdolne do pracy w najbardziej ekstremalnych warunkach sportów motorowych i wytrzymałościowych.


Firma Hawk Performance została stworzona w 1990 roku przez Wellman Products Group, wiodącego światowego producenta produktów ciernych do pracy w trudnych warunkach. Hawk szybko zyskał reputację dzięki doskonałej sile hamowania na torach wyścigowych. Dziś firma jest wiodącym dostawcą klocków do hamulców tarczowych do sportów motorowych i zastosowań ulicznych.


Klocki hamulcowe Hawk Performance zostały poddane ekstremalnym obciążeniom i obciążeniom wyścigowym. W ciągu ostatnich dziesięciu lat produkty Hawk Performance wygrały więcej mistrzostw sportów motorowych niż jakikolwiek inny producent materiałów ciernych. Klocki hamulcowe Hawk Performance gwarantują trwałość i niezawodną skuteczność.


Więcej
Pokazuje 1 - 80 z 1119 elementów
Pokazuje 1 - 80 z 1119 elementów
Płatności obsługują
Partner logistyczny