Rabaty dla Mustang Klub Polska

Mustang Klub Polska

Rabaty 25% na układy hamulcowe StopTech do Forda Mustanga

Ważne dla aktywnych klubowiczów Ford Mustang Polska

Aby uzyskać stałą zniżkę, zarejestruj się w sklepie BigBrake.pl, a następnie wyślij skan karty klubowej oraz imię i nazwisko na adres info@bigbrake.pl

Po uzyskaniu zniżek otrzymasz powiadomienie e-mail. Ceny z rabatami będą automatycznie naliczane po zalogowaniu w sklepie.

Wybierz samochód z listy, aby dobrać hamulce:

Jeśli potrzebujesz standardowych zamienników klocków lub tarcz do starszych generacji Mustanga, skontaktuj się z nami.

Mustang (1st Gen)

Mustang (2nd Gen)

Mustang (3rd Gen)

Mustang (4th Gen)

Mustang (5th Gen)

Mustang (6th Gen)

Dlaczego StopTech?

StopTech to dział performance & racing amerykańskiej firmy Centric - wiodącego producenta światowej klasy komponentów i układów hamulcowych do ponad 10000 samochodów produkcji USA i importowanych.

StopTech oferuje liczne modele zestawów hamulcowych, klocków oraz tarcz hamulcowych przeznaczone do rozmaitych zastosowań. Nie ważne czy jest to samochód do codziennego przemieszczania się, auto firmowe czy też samochód wyścigowy - układy hamulcowe StopTech zapewniają osiągi równe bądź przewyższające specyfikacje fabryczną, dzięki wielu innowacyjnym procesom produkcji, które dają rezultat w postaci hamowania o najwyższej skuteczności.

StopTech posiada w ofercie trzy podstawowe mieszanki cierne klocków hamulcowych: Street Select (budżetowa wersja do zastosowań ulicznych), Street (do dynamicznej jazdy ulicznej) oraz Sport (do dynamicznej jazdy ulicznej czy autostradowej oraz sporadycznego użycia na torze). Do tego jednoczęściowe tarcze hamulcowe, wysokonawęglane, bezpośrednie zamienniki tarcz seryjnych, nawiercane bądź nawiercane i nacinane przeznaczone do seryjnych systemów hamulcowych, zapewniające polepszone odprowadzanie ciepła i pyłu z klocków

Zestawy StopTech Big Brake to perfekcyjnie zbalansowane układy hamulcowe, które znacząco poprawiają skuteczność hamowania w każdych warunkach. Zestaw składa się z ultralekkich dwuczęściowych tarcz nacinanych bądź nawiercanych o zwiększonym rozmiarze w porównaniu do zastosowań fabrycznych, kutych zaciskach 4- lub 6- tłoczkowych oraz klocków sportowych i przewodów w stalowym oplocie.

BigBrake.pl jest wyłącznym dystrybutorem produktów marki Centric Parts i StopTech na Polskę


Płatności obsługują
Nasz partner logistyczny